Wynajem palm

Palmy na wynajem - eventy, wesela i inne uroczystości

Firma Las Palmas zajmuje się dostarczaniem i wynajmem roślin egzotycznych na potrzeby imprez plenerowych, wesel oraz sesji fotograficznych. Wszystkie ustalenia odnośnie roślin, terminów proszę składać na maila biuro@laspalmaspl.com lub telefonicznie: 502 333 111.

Posiadamy również w ofercie wynajem długoterminowy na potrzeby galerii handlowych, obiektów hotelowych oraz biurowych.

Wynajem palm

Jako jedyna firma na rynku oferujemy żywe palmy na wynajem przez cały rok i w takiej różnorodności do wyboru. Wśród oferty znajdą Państwo również inne rośliny egzotyczne jak juki, drzewa cytrusowe, drzewa oliwne, sagowce, bugenwille, rośliny z gatunki Strelitzia oraz Cordyline i Dasylirion. Wynajem palm realizujemy kompleksowo, dopasowujemy ilość i wielkość roślin do Państwa potrzeb ( w stałej ofercie posiadamy zarówno plamy jak i inne rośliny kilkudziesięcio centymetrowe jak i kilku metrowe).


Rośliny dowozimy i ustawiamy we wskazanym miejscu dzięki czemu nie muszą się Państwo przejmować kwestiami logistycznymi. Nasze palmowe dekoracje stworzą niezapomnianą atmosferę na wszelkiego rodzaju imprezach: weselach, studniówkach, urodzinach, osiemnastkach, eventach, konferencjach i innych wydarzeniach.

Palmowy wystrój wesela gwiazd Agnieszki i Alexa Mrozińskich w Zamku Ogrodzieniec